Firma Conti Tech przedstawia na targach Automechanika

kolejne zestawy części

Frankfurt, wrzesień 2014 r.Zestawy do napędów pomocniczych z paskiem wielorowkowym i napinaczem dostępne już jesienią • Nowe zestawy pomp wody uzupełnieniem asortymentu • Komponenty jakości ContiTech

ContiTech Power Transmission Group konsekwentnie rozwija asortyment zestawów, poszerzając go o zestawy do napędów pomocniczych na rynek części zamiennych do samochodów. Na targach Automechanika firma zaprezentuje swoje produkty po raz pierwszy. Ponadto ContiTech poszerza asortyment zestawów pasków zębatych o pompę wody, optymalizując w ten sposób ofertę części do samochodów.

Firma Conti Tech przedstawia na targach Automechanika kolejne zestawy części

Nowe zestawy do napędów pomocniczych ContiTech Power Transmission Group zawierają pasek wielorowkowy i napinacz najwyższej jakości.

Zdjęcie: ContiTech

Download
(JPG | 300dpi | ca. 18x13 cm | 445 KB)

Nowe zestawy do napędów pomocniczych ContiTech zawierają pasek wielorowkowy i napinacz najwyższej jakości. Sprzedawcy i warsztaty mogą je zamawiać już od przyszłej jesieni. Oferując 100 kompletnych zestawów, firma ContiTech jako specjalista w dziedzinie komponentów napędowych pokrywa dużą część największego zapotrzebowania.

Producent poleca, by przy wymianie paska wielorowkowego wymienić również napinacz. „Napinacz jest częścią, która zużywa się z czasem”, wyjaśnia Markus Pirsch, kierownik działu marketingu części zamiennych do samochodów w ContiTech Power Transmission Group. „Jeżeli pasek wielorowkowy spadnie z powodu zbyt małego naprężenia, może dojść do poważnych uszkodzeń. Zwłaszcza gdy dostanie się w układ rozrządu.” Jednoczesna wymiana obu komponentów zapewnia zatem większe bezpieczeństwo dla silnika. Napinacz w zestawie jest jakości ContiTech. Klienci zyskują dzięki szerokiej palecie usług serwisowych, wiedzy specjalisty w dziedzinie napędów i kompleksowej obsłudze.

Nowe zestawy pasków zębatych z pompą wody

Dodatkowo ContiTech Power Transmission Group oferuje teraz 13 kolejnych zestawów pasków zębatych z pompą wody. Również w tym przypadku nowe kompleksowe pakiety pokrywają szerokie zapotrzebowanie na części zamienne do różnych marek samochodów na rynku europejskim. Aktualna oferta obejmuje wiele popularnych modeli i samochodów wszystkich klas, od dużych pojazdów po małe. Nowe zestawy są dostępne od zaraz.

Firma Conti Tech przedstawia na targach Automechanika kolejne zestawy części

ContiTech Power Transmission Group oferuje teraz 13 kolejnych zestawów pasków zębatych z pompą wody.

Zdjęcie: ContiTech

Download
(JPG | 300dpi | ca. 13x18 cm | 468 KB)

Także pompy wody są jakości ContiTech. Nowe komponenty są maksymalnie szczelne dzięki pierścieniom ślizgowym z twardego węgla i węglika krzemu, również w warunkach wysokiego ciśnienia i wysokich temperatur. Zębatka ze spieku metalu ma precyzyjnie uformowany profil zębów, który zapewnia optymalne zazębienie z pasem. Zapobiega to zużyciu paska rozrządu. Oprócz paska zębatego i pompy wody zestawy zawierają również krążki i części drobne najwyższej jakości. Komponenty te są do siebie dokładnie przyporządkowane, co zapewnia większe bezpieczeństwo i ułatwia pracę w warsztatach.KONTAKT Z REDAKCJĄ

Antje Lewe

Spokeswoman
Head of Media and Public Relations

Vahrenwalder Str. 9
30165 Hannover, Germany

Phone: +49 511 938-1304
Fax: +49 511 938-81304

E-Mail Contact